simulators auto sacīkšu arcade mašīna

simulators auto sacīkšu arcade mašīna

Tas ir nepieciešams, lai paātrinātu, Simulator Auto Racing Arcade Machine, tas ir ļoti aizraujošs līmenis sacīkšu spēle machine.Compared ar citiem sacīkšu mašīna, šī sacīkšu auto ātrums ir ļoti ātri, un tas ir augstākas prasības spēlētāju sacīkšu prasmes un reaģēšanas spējas. Šīs spēles automāta forma ir paredzēta, lai atdarinātu reālo automašīnu, un, braucot, jūs varat sajust ātrumu un auto sacīkšu kaislību, un labāk sajust automašīnas nodreifēšanu. To ļoti atzinīgi vērtē daudzi pieredzējuši sacīkšu spēlētāji un profesionāli sacīkšu braucēji.

Produkta detaļas

simulators auto sacīkšu arcade mašīna


Tas ir nepieciešams, lai paātrinātu, Simulator Auto Racing Arcade Machine, tas ir ļoti aizraujošs līmenis sacīkšu spēle machine.Compared ar citiem sacīkšu mašīna, šī sacīkšu auto ātrums ir ļoti ātri, un tas ir augstākas prasības spēlētāju sacīkšu prasmes un reaģēšanas spējas. Šīs spēles automāta forma ir paredzēta, lai atdarinātu reālo automašīnu, un, braucot, jūs varat sajust ātrumu un auto sacīkšu kaislību, un labāk sajust automašīnas nodreifēšanu.  To ļoti atzinīgi vērtē daudzi pieredzējuši sacīkšu spēlētāji un profesionāli sacīkšu braucēji.


Need for Speed IF-R006 -


vārds:Vajadzība pēc ātrumaZīmolu:IFUN PARKS
Lielumu:L2.1*W1*H2.1m*Jauda:350W 350W
Svara:250KG 250KGPlayer:1
- Jā.1 komplektsGarantijas:12 mēneši
Piemērots Spēļu centrs, atrakciju parks, iepirkšanās centrs, kino un tā tālāk.


Need For Speed Carbon tika izlaists GLOBAL VR 2008 kā jaunākais nstallment ar Need For Speed sērijas arcade spēles.

Tā funkcijas Tuners, Exotics, un American Muscle automašīnas konkurē pilsētas ielās un drift dziesmas.

Spēlētāji vadīt savu reputāciju par dažiem no visvairāk aizraujošu dziesmas redzējis Need For Speed!


showroom

Hot Tags: simulators auto sacīkšu arcade mašīna, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, pirkt, liels koliseju, lielam rotaļu laukumam, pirkšana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like