Kāpēc izvēlēties savu animācijas spēļu automātu piegādātāju Ifun Park Technology?

- Oct 23, 2020-

Kāpēc izvēlēties savu animācijas spēļu automātu piegādātāju Ifun Park Technology?


Ifun Park Technology vienā dienā nekļuva par vadošo animācijas spēļu automātu ražotāju. Viņi sniedza vislabāko servisu un ticēja idejai “Pirmkārt, kvalitāte, klienta augstākais”. Tie ir labākais risinājums visām jūsu spēļu vajadzībām, sākot no sacīkšu automašīnu spēlēm līdz bufera automašīnām un beidzot ar VR spēlēm.


Ja jūs piegādājat spēļu automātus dažādām valstīm vai savas valsts robežās, šī ir labākā ražošana, lai apmierinātu visas jūsu prasības. Tie ir vienas pieturas risinājums augsto tehnoloģiju spēļu automātiem Ķīnā. Ir vairāki iemesli, lai izvēlētos šo Guangzhou balstīto spēļu automātu ražotāju savām arcade spēļu vajadzībām -

  1. Viņiem ir 14 gadu pieredze labāko spēļu automātu ražošanā. Viņu zināšanas un kvalitāte ir nodrošinājušas viņu kā vispiemērotāko zīmolu spēles centru investoriem.

  1. Viņi piedāvā vienas pieturas azartspēļu risinājumu visiem investoriem un iepirkšanās arkādēm, kuri vēlas savā zonā uzstādīt dažādas spēļu iekārtas.

  1. Visiem viņu ražotajiem izstrādājumiem tiek garantēta 1 gada garantija.

  1. Visiem Ifun Park Technologies ražotajiem spēļu automātiem ir 3C, CE un SGS sertifikāts. Tas nozīmē, ka tie garantē kvalitāti atbilstoši pasaules standartiem.

  1. Pakalpojumi netiek galā ar vienkāršu spēļu automātu ražošanu. Viņi var arī rūpēties par vadību spēļu centros tirdzniecības pasāžās un spēļu zonās.

  1. Viņi arī efektīvi apstrādā lielapjoma pasūtījumus un eksporta pasūtījumus.

  1. Viņi piedāvā iespēju pielāgot viņu ražotos produktus. Šeit apskatiet produktu klāstu un veiciet pasūtījumu pie viņiem. Ja jums ir prātā pielāgošana, nosūtiet viņiem to pašu pieprasījumu. Viņi sagatavo prototipu atbilstoši jūsu prasībām. Pēc jūsu apstiprināšanas viņi ražos modeļus vairumā un apstrādās piegādi.

IFUN