Bufera automašīnas apkope

- Oct 29, 2020-

Bufera automašīnas apkope


Bufera automašīnas ir izklaides aprīkojums, kurā patīk spēlēt gan pieaugušajiem, gan bērniem. Papildus labajai kvalitātei labam bufera automobilim jābūt cieši saistītam ar pareizu darbību un apkopi normālos laikos, kā arī jāattīsta labs pareizas lietošanas ieradums, kam ir bijusi izšķiroša loma akumulatora un motora kalpošanas laikā. bufera mašīna. IFUN PARK iesaka dažas metodes, kā veikt vairāk apkopes, lielāku enerģijas padevi un biežu uzlādi.


bumper


1. Apkope

Uzturiet automašīnas virsbūvi tīru un novērsiet saules un lietus izraisītu rūsēšanu vai rotējošas daļas. Braucot ar bufera automašīnu, braucot pa mazām peļķēm vai braucot lietainā dienā, ūdens līmenim nevajadzētu būt augstākam par riteņa vārpstas viduslīniju, lai novērstu ūdens bojājumus motoram. Riepai jābūt pietiekami piepumpētai, lai samazinātu berzes pretestību starp riepu un ceļu. Lai nodrošinātu braukšanas drošību, vienmēr jārūpējas par bremzēšanas veiktspēju. Ja izvēlētais motors ir slīpēts motors, jums jālūdz speciālajam remonta centram uzturēt elektrisko riteni un nomainīt smērvielu pēc pusgada braukšanas (apmēram 3000 kilometru).


bumper car03


2. Jaudas palīdzība

Izmantojot bufera automašīnu daudzfunkcionālās priekšrocības, ideālākā izmantošanas metode ir palīdzēt automašīnai pārvietoties, palīdzēt gājējam ar elektrību un sasaistīt cilvēka spēku un elektrību, kas ietaupa gan enerģiju, gan enerģiju. Sākumā izmantojiet pedāļus, lai brauktu līdz noteiktam ātrumam un pēc tam paātrinātu ar elektrību. Braucot kalnā, pārvadājot smagu kravu vai braucot pretējā virzienā, cilvēka braukšana var palīdzēt izvairīties no akumulatora ļoti lielas strāvas izlādes, palielināt nobraukumu ar vienu uzlādi, pagarināt akumulatora darbības laiku un aizsargāt motoru. Protams, bez palīdzības kontrolierim ir ierobežots plūsmas efekts, un bufera automašīna netiks sabojāta.

3. Uzlāde

Izveidojiet labu uzlādes paradumu, pēc lietošanas to uzlādējiet un pilnībā uzlādējiet akumulatoru. Svina-skābes akumulatoru īpašību dēļ bieža izlāde nav atļauta, it īpaši, ja uzglabāšanas laiks ir pārāk ilgs pēc strāvas padeves pārtraukuma, tas svina-skābes akumulatorā izraisīs ķīmisko vielu kristalizāciju, kas vulkanizēs akumulatora plāksni un saīsināt akumulatora darbības laiku. Akumulatora darbības laiks. Elektriskā saglabāšana ir burvju ierocis, lai palielinātu svina-skābes bateriju kalpošanas laiku. Pilnībā uzlādēts akumulators ir jāuzlādē reizi mēnesī. Lādēšanas laikā, lūdzu, izmantojiet atbilstošo lādētāju vēsā un vēdināmā vietā, lai izvairītos no augstas temperatūras un mitruma, un neļaujiet ūdenim iekļūt lādētājā, lai novērstu elektrošoku.