Kā padarīt labu dizainu Soft Playground

- Dec 04, 2020-

Kā padarīt labu dizainu Soft Playground


1. Modelēšanas dizains

Izstrādājot bērnu rotaļu laukums, tas ir interesanti, piesaista bērnu interesi un atbilst īpašībām bērnu psiholoģisko attīstību. Pirmkārt, tas būtu vizuāli dzīva un spilgta, un tās izskats būtu dzīva un spilgta.

 

Otrkārt, vislabāk ir izvēlēties apaļu vai ovālu formu ikdienas dzīvē. Maziem bērniem tā var palielināt viņu izpratni par šiem priekšmetiem, vienlaikus palīdzot novērst bērnu avāriju un savainojumus.

 

Turklāt modelēšanas mainīgo modeļu integrācija var apmierināt bērnu iztēli. Pievienojot papildu modeļus, pamatojoties uz modelēšanu piesaistīs bērnu uzmanību, mainot formu un abstrakti modeļi, kas atbilst bērnu vēlmi izpētīt.


forest


2. Krāsu dizains

Izvēloties krāsu, pirmkārt, tai jāatbilst vecuma īpašībām bērniem. Dažas ainavas apveltīta ar nevainību bieži vien privileģēts ar bērniem un uzbudināt psiholoģisko rezonansi bērniem.

 

Bērnu dabisko mīlestību pret dabu var labāk atspoguļot un satvert krāsas dekorācijas. Izmantojot dabiskās bioloģiskās krāsas vai to pašu krāsu sistēmu, var padarīt bērnus vieglāk atpazīt.

 

Tajā pašā laikā, pievienojot atbilstošu kontrastējošas krāsas var padarīt ainavu ļoti pievilcīgu krāsu. Tādās vidēs kā bērnu rotaļu laukumi, spilgtākas krāsas un siltāka ainava padarīs bērnus laimīgus.


305 (2)_2_


3. Dizaina tēma

Mūsdienu arvien konkurētspējīgākajā un saasinošajās tirgū pastāvīgi tiek palielināts pieprasījums pēc tematikāņu bērnu rotaļu laukumiem. Augšupējā tirgū bērnu mīkstajos rotaļu laukumos tiek integrētas dažas plaša mēroga tematiskās idejas un iekļauti elementi ar atšķirīgām tēmām ap vidi un atrakciju aprīkojumu.

 

Tagad vairāk populārs makaronu tēmām, okeāna tēmām, krāsains tēmas, meža tēmas, kosmosa tēmām, laimīgs pils tēmām, uc bērnu tirgū, pieprasījums pēc tēmas dizains ir apkures līdz gadu no gada. Un pat tad, kad daži veci bērnu rotaļu laukumi ir atjaunotas, es mainīšu domāšanu un palielinās ieguldījumus dizaina dizainā.

 

Tāpēc nav grūti redzēt, ka pašreizējais bērnu rotaļu laukums ir ne tikai vieta aktivitātēm, bet arī tēma pasaule bērnu priekam. No vizuālā viedokļa, tas var dot cilvēkiem pavisam jaunu dizaina skaistumu, un no vides viedokļa, tas rada dreamlike telpu bērniem.Kopsavilkums: Labi izstrādāta bērnu rotaļu var ne tikai iepriecināt bērnus, bet arī iepriecināt vecākus ar jaunu dizaina atmosfēru. Tātad, ja jūs vēlaties, lai uzlabotu kvalitāti savu parku, jums ir nepieciešams rūpīgi izstrādāt parku


Laipni lūgti izvēlēties IFUN PARK, lai izveidotu savu spēļu centru, mums ir daudz jaunu un modernu spēļu automāti, piemēram, arcade spēļu automāti, izpirkšanas spēļu automāti, bērnu spēļu automāti, kiddie braucieni, atrakciju braucieni, VR spēļu automāti, dinamisks kino, mīksts rotaļu laukums / nerātns pils un tā tālāk