Kā Kids Play Zone Stand Out No Konkurence

- Nov 26, 2020-

Kā Kids Play Zone Stand Out No Konkurence

Pēdējos gados, bērnu rotaļu laukumi var teikt, ka ir uzplaukusi visur, vai tas ir liels iepirkšanās centrs vai kopienas lielveikalu, jūs varat gandrīz redzēt iekštelpu bērnu rotaļu laukums. Mūsdienās iekštelpu bērnu rotaļu laukumi ir ne tikai kļuvuši par galveno tirdzniecības centru standarta aprīkojumu, bet arī kļuvuši par "cilvēku plūsmas dzinēju" daudzās nozarēs.

 

Tur, kur ir tirgus, pastāv konkurence, un, ja ir konkurence, ir uzvarētāji un zaudētāji. Kā operatori izceļas no konkurences?


3Dsoft playground


1. Īpašības, pacietība ir neaizstājams

Ja labs iekštelpu bērnu dārzs ir darboties nepārtraukti uz ilgu laiku, tai ir savas īpašības, ir dedzīgi ieskatu tirgū, izprast bērnu vajadzības, un ļauj bērniem pastāvīgi pieņemt jaunas lietas, spēlējot un palīdzēt viņiem attīstīties fiziski un garīgi.

 

Lieliem tirdzniecības centriem bērnu bizness ir ātrgaitas dzinējs. Tā ir burvju spēks un var veikt viena persona vadīt patēriņu visai ģimenei. Tomēr, strauji paced sociālo dzīvi, tas nav labi palikt pats.

 

Algeria 1_

Bērnu uzņēmējdarbības attīstības statuss ir: nozare tiks sajaukta attīstības laikā, un bērnu rotaļu laukumu zīmoli bez īpašībām un slikta vadība galu galā tiks likvidēti.

 

Iekštelpu bērnu rotaļu laukumu zīmoliem ir jārada sadarbība intelektuālā īpašuma jomā, jārada daudz jautrāka, jāturpina ieviest jauninājumus un jāpadara telpas izklaides atšķirīgāka, lai piesaistītu patērētāju uzmanību.


2. Saprātīga krāsu saskaņošana, piesaistīt bērnu uzmanību

Bērnu piemērotas krāsas un iecienītākās krāsas ir saistītas ar viņu vecumu, un dažādas krāsas jāizvēlas atbilstoši to vecumam. Rūpes par bērnu augšanu, kā arī viņu garīgo veselību, un attīstīt savu optimistisko personību.

 

Vispārīgi runājot, bērni no 0 līdz 6 gadiem sauc pirmsskolas vecuma bērniem. Tās intuitīvi uztver pasauli, izmantojot maņu stimuliem, piemēram, krāsu, formu un skaņu. Viņu acīs, nav populāras krāsas, kamēr kontrasts ir augsts, spēcīgs, spilgtas un tīras krāsas var izraisīt viņu lielu interesi un palīdzēt viņiem saprast pasauli viņi dzīvo.

 

Pašlaik tirgū ir daudz bērnu izklaides vietu. Ja jaunais bērnu rotaļu laukums vēlas piesaistīt klientus īsā laikā, tam ir jāizmanto jauns aprīkojums un produkti ar vizuālu ietekmi, lai piesaistītu bērnu uzmanību.


 forest 102sqm (2)_


3. Integrēt rūpniecības ķēdi un uzlabot tirgu

2-6 gadi ir vecums spēlē; pēc 6 gadu vecuma būs vairāk ieguldījumu izglītībā.

 

Tiek ziņots, ka Disney darbojas izklaides programmu ražošanu, atrakciju parki, rotaļlietas, grāmatas, video spēles, mediju tīklus un citus uzņēmumus, un pati par sevi ir kolekcija visu bērnu uzņēmējdarbības nozares ķēdē. Demogrāfiskā struktūra ir mainījusies, un bērnu un bērnu skaits turpina pieaugt, bet esošie bērnu uzņēmumi ir pārsnieguši tirgus jaudu.

 

Iekštelpu bērnu rotaļu zīmolu patstāvīgi būvē visu rūpniecības ķēdi, kas ir tendētas, lai veidotu apburto tirgus konkurenci, un tai nav atšķirīgas īpašības, kas ir grūti atbalstīt visu tirgu

 

Tirgum jābūt segmentētam. Bērnu rotaļu zīmols uzlabos savu uzņēmējdarbību, un tirgus mehānisms integrēs segmentētus zīmolus, lai radītu lielāku pievilcību.


4. Starpnozaru sadarbība dalības datu bāzes izvēršanai


Runājot par veicināšanu, mēs varam sadarboties ar bērniem saistītām organizācijām dažādās nozarēs un izveidot dalībnieku profilus, lai labāk kalpotu un veicinātu nākotnē. Vissvarīgākais ir izcelt individuāciju.

 

Vispār, darbojas iekštelpu bērnu rotaļu laukums nav tik vienkārši, kā jūs domājat. Ja veiksmīgs bērnu rotaļu laukums vēlas darboties nepārtraukti uz ilgu laiku, tai ir jābūt savas īpašības, ir dedzīgi ieskatu tirgū, un izprast bērnu vajadzības. , Ļaujiet bērniem turpināt pieņemt jaunas lietas spēli, un palīdzēt viņu fizisko un garīgo attīstību.Ja jūs vēlaties, lai labs kids spēļu centrs, laipni aicināti sazināties AR IFUN PARK.

Mēs atbalstīsi jūs, lai izveidotu brīnišķīgu bērnu pasauli.


IFUN