New Design Carousel Atrakciju parks braucieni

12 sēdekļu gadatirgus karuselis ir apsveicama ar bērniem un pieaugušajiem, un piemērots gan iekštelpu un āra rotaļu laukums, nopirkt karuselis no IFUN piegādātājs par labu cenu.

Produkta detaļas

New Design Carousel Atrakciju parks braucieni


New Design Carousel Atrakciju parks Rides atzinīgi vērtē bērni un pieaugušie, un piemērots gan iekštelpu un āra rotaļu laukums, nopirkt karuselis no IFUN piegādātājs par labu cenu.


01_


02_


Z?b:IFUN PARK

Modelis: L008

Izmērs: L5 * W5 * H3.1

Spēlētājs: 12

Spriegums: 380V/220V

MOQ: 1 komplekts

Garantija: 12 mēneši

Iepakojums: Bubble Pack + PE Foam + Stretch Film + Wood Frame


03_


New Design Carousel Atrakciju parks Braucieni ir ļoti populārs iekštelpu rotaļlaukums, āra rotaļlaukums, karnevāls, atrakciju parks, atrakciju parks, fairground, jūs redzēsiet to visur. Galvenais materiāls ir FRP un tērauda: tērauda rāmis, stikla šķiedras apdare un vienradzis un zirgi. FRP ir labs korozijizturīgs materiāls un izolācijas materiāls un siltumizolācijas materiāls, ir augsta stiepes izturība un spiedes izturība . Krāsains LED gaismas un smieklīgi mūzika padara karuselis pievilcīgāku. Vides automobiļu krāsa padara produktus spilgtākus un izturīgākus, fadeless.


suitable placeHot Tags: jauns dizains karuselis atrakciju parks braucieni, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, cena, pirkt, liels kolīzs, lieliem rotaļu laukums, pirkšana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like